Drop us a line

  • Maandag, Dinsdag en Donderdag 15.00 tot 17.00
  • Woensdag en Vrijdag 15.00 tot 17.00
  • Kom langs!Sportlaan 86 in Hillegom

Klaverjasclub van Speeltuin Jeugdland Hillegom

SPEELTUIN JEUGDLAND GAAT WEER KLAVERJASSEN !!

Onderstaand treft u de data voor het komende klaverjasseizoen 2017 – 2018

  • 2017
    • 19 september - ste competitieavond
    • 3 oktober
    • 17 oktober
    • 31 oktober
    • 14 november
    • 28 november
    • 12 december
    • 19 december - Kertkaarten
  • 2018
    • 2 januari
    • 16 januari
    • 30 januari
    • 13 februari
    • 27 februari
    • 13 maart
    • 27 maart
    • 10 april - Slotavond

    Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij
    Chris van der Linden 06-57507328 of email: chrisvanderlinden@snelnet.net

      Stand klaverjascompetitie Jeugdland20-09-1604-10-1618-10-1601-11-1615-11-1629-11-1613-12-1627-12-1610-01-1724-01-1707-02-1721-02-1707-03-1721-03-174-4-201711-4-2017
    PosNaamNummerPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenPuntenTotaal
    1W.v.Beelen2642358146325695463606442442470756464645664077076611164586041948301
    2H.Boele1658765737521691670096947482266445708544364516161563459746341947312
    3P.Rutten15604556687680566365616310481962996846663264215972652859906038934723
    4L.v.Bakel861545876578966266684680146186400579166676592603365096765600093305
    5N.v.Lierop671065448632662737041505748756385641965356994608560006000657493118
    6L.Aarts2368506729763760865520601949256251558953146102593664996166665792280
    7Mevr.A.Waasdorp1961426638596961336002594651086849643963675246627156706373646791620
    8M.de Vries2562286284570263185407798643206552563767435372625563315560655091245
    9J.Ruigrok2764265448546662046242591740306875708765586434679865625382577791206
    10A.de Vos1753986454532468995947646239995826603471056344589359026992614290721
    11Mevr.Kortekaas1068016234592560445407629540535285521962026632717063617328559790553
    12Mevr.Duwel2465145780790566075407563641216841623266156409652057314430547190219
    13Mevr.v.Lierop763996184624864416980644842535077649855075359581860006000691290124
    14R.de Vos1860905779587968275467519847556542633456816149644761405857624189386
    15K.v.Rooden1658165475667060775827579952225463646357376109597460906050618288954
    16T.Otten1455766618524958536452570048596816667360036075530564665680562588950
    17Mevr.N.v.d.Zande2156225647638565856822640848135364644454205372605263205245614588644
    18Mevr.G.Haring2661405448568756965481641047856360518653996759600370836000620788644
    19C.v.d.Linden1162625739535155985661623249334662677956176255641357716000657487847
    20Mevr.J.Fenne351456714694156446051563048155502624157386107535155855957627887699
    21Jan.v.Praag2262615737572659825798671741965149599258636763576549966530594287417
    22C.v.d.Zande2056136471617863135642567843035775568458816076518762506386597487411
    23Mevr.v.Bakel952996257616856765694599244515862607867175718603762574993614487343
    24Mevr.L.v.Oosten1362916270730150956112556644185290636766175133605758174430645387217
    25Mevr.A.Jansen562776896626760245873611744835481622453416773597849964430547186631
    26Mevr.T.Meskes1256456270507570835407546852546172473265655030681559535682547186622
    27Mevr.D.Huisman464104955578159916403611039275545582554905504633568284430587485408P
    280
    0 

     

      Stand klaverjascompetitie Jeugdland20-09-1604-10-1618-10-1601-11-1615-11-1629-11-1613-12-1627-12-1610-01-1724-01-1707-02-1721-02-1707-03-1721-03-174-4-2017
    PosNaamNummerPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenPittenTotaal
    1L.v.Bakel8210201020242221211
    2L.Aarts2311301113203031020
    3A.de Vos1701022210021211318
    4J.Ruigrok2710103010210241117
    5C.v.d.Zande2012220103101110015
    6Mevr.Duwel2401100101304310015
    7H.Boele133312000001100115
    8M.de Vries2512110200211111115
    9R.de Vos1820110001002133115
    10Mevr.N.v.d.Zande2121421100011000114
    11N.v.Lierop611211002004100114
    12Mevr G.Haring2610111111211110114
    13Mevr.Kortekaas1023010000021220114
    14W.v.Beelen210011212300101114
    15K.v.Rooden1601201010112210214
    16Mevr.L.v.Oosten1310211011200300113
    17Mevr.J.Fenne303210001110200213
    18P.Rutten1510201110204000012
    19C.v.d.Linden1100022011100220112
    20Mevr.A.Waasdorp1910010001401110212
    21T.Otten1411120000220110011
    22Jan.v.Praag2200001200111311011
    23Mevr.v.Lierop700102110112000110
    24Mevr v.Bakel90101120001003009
    25Mevr.T.Meskes120111001000211109
    26Mevr.D.Huisman41001210010011019
    27Mevr.A.Jansen50301100000020007